.post img { max-width: 500px; /* Adjust this value according to your content area size*/ height: auto; کرونا اسلحه ای در دست ترامپ علیه ایران؟

به گزارش افکارنیوز، رونالد لابونته استاد برجسته جهانی‌سازی و سلامت عمومی در دانشگاه اوتاوا است. وی به صورت تخصصی در حوزه حق سلامت و بهداشت عمومی تحقیق کرده است. وی به بیان نظرات خود در خصوص تاثیر تحریم‌ها بر کنترل کرونا در ایران پرداخته است.

اکنون زمان اعمال تحریم نیست

اخبار سیاسی- رونالد لابونته در ابتدا با انتقاد از تحریم‌ها در این شرایط گفت: حال حاضر زمان اعمال تحریم علیه کشورهای درگیر با کرونا و مردم آن‌ها نیست و کشورها نباید هم‌اکنون تحریم‌هایی را علیه یکدیگر اعمال کنند. کشورها باید اکنون دشمنی‌ها را کنار بگذارند. حتی اگر این تحریم‌ها  قبلاً به طور گسترده‌ای پذیرفته شده است و به صورت قانون باشد اکنون زمان توقف آن هاست و زمان اعمال تحریم نیست.

تحریم‌ها سلامت مردم ایران را تحت تاثیر قرار می‌دهد 

وی در ادامه به مقابله ایران با تحریم‌ها پرداخت و گفت: تحریم‌ها توان ایران برای جنگیدن با کرونا محدود می‌کند و  ادامه تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران بر توانایی ایران در مقابله با کرونا ویروس و کنترل آن تأثیر منفی دارد. هم چنین این موضوع سلامت مردم ایران را تحت تاثیر قرار می‌دهد. 

ترامپ به کرونا به عنوان اسلحه‌ای علیه ایران می‌نگرد

این استاد دانشگاه در مورد سیاست ترامپ گفت: شاید نتوانم به ترامپ به عنوان یک کانادایی توصیه‌ای کنم‌، اما ترامپ در سیاست خارجه به دنبال آن است که از هر اتفاقی به عنوان اسلحه‌ای علیه کشورهای دشمن خود استفاده کند. ترامپ اکنون به کرونا به عنوان فرصتی برای اعمال فشار بیشتر بر ایران و به عنوان اسلحه‌ای علیه ایران می‌نگرد.

ترامپ به دشمنی خود ادامه می‌دهد تا برنده انتخابات شود

وی هم چنین خاطرنشان کرد: ترامپ اکنون تنها به آینده خود در انتخابات می‌نگرد. او به دشمنی خود با  کشورهای مختلف مانند ایران، چین و کوبا ادامه می‌دهد تا برنده انتخابات شود او پیروزی در انتخابات را در گروی دشمنی با دشمنان خود می‌داند. ترامپ تحریم


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ایران ،ایران و آمریکا ،کرونا ترامپ

تاريخ : سه شنبه 7 / 2 / 1399 | 8:50 | نویسنده : اکبر احمدی |