.post img { max-width: 500px; /* Adjust this value according to your content area size*/ height: auto; نجات معجزه آسای زن زنده به گور شده!

نجات معجزه آسای زن زنده به گور شده!

آن‌ها پس از شکنجه خواهر خود او را به قبرستانی نزدیک منتقل و سپس با حفر یک قبر او را زنده به گور کردند. این دو برادر با چوب بیسبال ابتدا به خواهر خود حمله ور شده و سپس او را به قبرستان منتقل کردند. در حالی که این دو مرد تصور می‌کردند خواهرشان مرده باشد، اما نینا با کنار زدن خاک‌هایی که روی سر او ریخته بودند توانست جان سالم بدر ببرد. او پس از این حادثه در حالی که نیمه جان بود و دچار شکستگی بینی و فک نیز شده بود به بیمارستان منتقل شد. قبری که این زن در آن زنده به گور شده بود توسط خود او حفر شده بود. برادر نینا پس از انتقال خواهرشان به قبرستان او را مجبور کرده بودند تا با دست خود قبرش را حفر نماید.

نجات معجزه آسای زن زنده به گور شده!

نینا در گفتگو با یکی از رسانه‌های محلی اکراین در شرح این حادثه گفت: آن‌ها مرا مجبور کردند تا در داخل قبری که خودم حفر کرده بودم دراز بکشم و سپس مرا زنده زنده خاک کردند. من دستانم را روی صورتم قرار دده بودم و سعی می‌کردم تا نفس بکشم. آن‌ها می‌خندیدند و از نقشه خود برای کشتن تمام اعضای خانواده ام صحبت می‌کردند. آن‌ها پس از زنده به گور کردن من در حالی که تصور می‌کردند مرده باشم قبرستان را ترک کردند.

نجات معجزه آسای زن زنده به گور شده!

بنا به گزارش پلیس نینا در خانه اش حضور داشت که با برادرانش پس از ورود به خانه اش به او حمله ور شدند. آن‌ها پس از حدود ۲ ساعت شکنجه نینا، او را به قبرستان منتقل کردند. سپس در حالی که نینا بیهوش شده بود با ریختن آب روی سرش او را به هوش آورده و این زن را مجبور به حفر قبرش کردند. در حالی که پلیس دو برادر این زن را دستگیر کرده تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد. بنا به گفته پلیس این دو برادر به اتهام شکنجه خواهرشان و همچنین تلاش برای انجام قتل دست کم به ۱۰ سال زندان محکوم خواهند شد. بنا به گفته پلیس اکراین این دو مرد همچنین به آدم ربایی نیز متهم هستند.

نجات معجزه آسای زن زنده به گور شده!

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: زنده به گورکردن ، دفن شدن

تاريخ : پنج شنبه 11 / 2 / 1399 | 9:13 | نویسنده : اکبر احمدی |